תזמון זה המשחק במכירת זהב

סביר להניח שלא פעם יצא לכם לשמוע על המושג ״מכירת זהב״, כשמדובר כאן בפעולה שהופכת  לפופולארית יותר ויותר במחוזותינו. למרות זאת, בכדי שנוכל להגיע בכל פעם מחדש לכדי מצב של עסקאות רווחיות ומשתלמות מבחינתנו, חשוב שנדע כמו בכל שיטת מסחר אחרת לזהות את הזמן הנכון ביותר לביצוע העסקה. מדובר כאן ללא כל ספק במפתח המרכזי העומד מאחוריה של כל עסקת מכירה מוצלחת של זהב, כשהשגתו מתאפשרת באמצעות התנהלות שקולה מצידו של כל מוכר.

זיהוי המגמה בה מצוי השוק

כפי שמתנהלת כל שיטת מסחר אחרת ברחבי העולם, גם כשמדובר על עסקאות מכירת זהב חשוב להבין שמדובר בשוק אשר עשוי להציג מגמות משתנות מידי יום. הערך המשפיע למעשה על המגמה בה מצוי השוק בכל עת, הוא כמובן השער היומי הנקבע של מחיר גרם זהב, על פיו ניתן לקבוע האם כדאי מדובר בזמן טוב עבורנו לביצוע עסקאות.

הערכת שוויו של הזהב המצוי ברשותנו

לאחר שמבינים את הדרך בה מתנהל השוק העומד מאחורי עסקאות מכירת זהב, ניגשים כמובן להעריך באופן מדויק את מחיר הזהב אשר מצוי ברשותנו. חישוב ערכו הכספי של הזהב מתאפשר למעשה על ידי שתי דרכים עיקריות, כשהאחת היא כמובן באופן עצמאי על פי שערו היומי של מחיר גרם זהב, לעומת האחרת המתאפשרת באמצעות פנייה לצורף, תכשיטן, או כל גורם מקצועי אחר מתמחה בהערכת שווי של פריטים אשר עשויים מזהב.

מכירה רק לגורם אמין המציע תשלום מיידי ובמזומן 

על מנת שבחירת התזמון לעסקאות מכירת זהב יהיה מושלם בעבורכם מכל הבחינות, חשוב שתדעו לדעת לבחור גם את הקונה המתאים. בהתאם לכך, מומלץ לבצע עסקאות מן הסוג הללו רק מול גורמים אמינים המציעים את תשלום מיידי במקום, כשמדובר כמובן בכזה הניתן במזומן. קבלת התשלום באופן מיידי ללא פריסת תשלומים או קבלת המחאות, מעידה ברוב הפעמים כי אכן מדובר בעסקאות מכירת זהב רווחיות וכדאיות מבחינתכם.

מכירת זהב ישן במזומן

לא משנה אם מדובר במכירת זהב או קנייתו, לפני כל פעולת מסחר בזהב חשוב לדעת לבחור את התזמון המתאים והנכון ביותר מבחינתו. מלבד תחושות הבטן האישיות של כל אחד, צריכה להתבצע בחירת התזמון על פי המגמה בה נמצא השוק באותו רגע, בנוסף כמובן לבקיעות מלאה בערכו של מחיר הזהב אשר מצוי ברשותכם ומיועד למכירה. 

סגירת תפריט